Polyurea Kaplama

Polyurea kaplama çok hızlı kür, iki bileşen, yüksek performanslı su yalıtımı ve zemin kaplama ürünüdür. Polyurea su geçirmez, kesintisiz ve uzun ömürlü bir kaplamadır. Yüzeylerde exellent yapışma. Mükemmel mekanik özellikleri sayesinde yüksek aşınma ve kimyasal dayanım sağlar. Su yalıtımına ek olarak, koruyucu kaplamalar olarak da kullanılırlar. Solvent içermez ve uçucu organik bileşikler (VOC). Polyurea yüksek termal stabiliteye sahiptir ve düşük sıcaklıklarda bile esnekliklerini korur.

Yüksek basınçlı püskürtme makinesiyle uygulandığından zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Hızlı reaksiyon özelliği sayesinde sertleşme süresi diğer tüm teknolojilerden daha hızlıdır.

Bu mükemmel teknolojinin çok çeşitli kullanım alanları vardır;
Hastanelerde, fabrikalarda, havaalanlarında, otoparklarda, garajlarda ve endüstriyel yer kaplamalarında, su depoları ve su borularında, su parklarında, su oyun alanlarında, dekoratif havuzlarda ve havuzlarda, yüzme havuzlarında, bacalarda ve su kaplamalarında, yollar, köprüler, demiryollarında, yüksek hızlarda kullanılır Tren rayları, tüneller, depolama kaplamaları ve asit / baz direnci gerektiren yüzeylerde ikincil depolama tankları, petrol ve gaz endüstrisi, çatı kaplamaları, kamyon yatak gömlekleri ve denizcilik endüstrisi vb.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.