Kurumsal

YÖN EPOKSİ KURUMSAL

Yön Epoksi, özellikle mağazacılık, sağlık, otomotiv ve gıda sektörlerinde endüstriyel zemin uygulamaları yapmaktadır. 2008 yılında temeli atılan Yön Epoksi, bilgi birikim ve tecrübeleriyle epoksi zemin uygulamaları ile ilgili sektöre yön vermeye devam etmektedir. Yön Epoksi Bahçeşehir’de’ kurulmuş olup, hizmetlerine yıllardır aynı mekânda devam etmektedir.

 

Yön Epoksi, müşterilerine doğru epoksi uygulamaları ile daha kalıcı, temiz, estetik, iyi görünümlü ve tozumayan zeminler sunmaktadır. Aynı zamanda epoksi sonrası zemindeki iyi görünüm ve kalıcılığı sürekli kılmak da çok önemlidir. Yön Epoksi, kurulduğu günden bu yana, gelişen zemin uygulamaları ve kaplama sistemleri alanında çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.

 

Yön Epoksi, özellikle epoksi zemin uygulamalarında birçok kurumsal ve büyük firmalar ile çalışmaktadır. İlkemiz gereği kaliteli ürünler kullanarak daha uzun ömürlü zemin uygulamaları yapmaktayız. Zemin uygulamalarının hatalı yapılması durumunda hiçbir şekilde geri dönüş yoktur. Çok hassas bir konudur epoksi zemin uygulaması, duvar boyama ya da alçıpan benzeri bir iş değildir. Çünkü zeminin epoksi sonrası tesliminde herhangi bir kabarma söz konusu olduğunda işin bir daha tekrar yapılması mümkün değildir. Malzeme genellikle ithal edildiğinden hem pahallıdır, hem de zeminin bir daha boşaltılması ve alanın sırf bu iş için bir daha ayrılması malzemeden kat be kat daha fazla maliyet anlamına gelecektir. Doğru epoksi uygulaması düşük maliyet, temizlik, konfor, iyi görüntü, temizlik demektir. Epoksi uygulaması kesinlikle uzman yani profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Dış cephe ya da iç cephe boya işine benzemez. Bizim de tesisimizde ustalarımız var, ne var uygulamasında derseniz gerçekten hata yaparsınız. Her işte olduğu gibi epoksi uygulamasının da çok fazla püf noktaları var. Uzman ekip ile beraber sağlıklı ve doğru bir epoksi uygulaması için kalite ürün kullanmak şarttır. Bir de zemine göre uygulanacak teknik çözümler.

 

Yön Epoksi zemin uygulamaları konusunda yenilikler ve teknik gelişmeleri zamanında ve yerinde takip etmektedir. Tüm uygulamaları sonrasında, müşteri memnuniyeti mutlak kılınmıştır. Kalite anlayışını bütünüyle benimsemiş olan firmamız çalışanlarına daima iyi imkânlar sunarak, estetik ve sağlam zeminler ortaya çıkarmıştır. Yapmış olduğumuz tüm sözleşmelerde önceliğimiz doğru zemin uygulamasını sunmak olmuştur. Epoksi uygulamaları konusunda her ne kadar piyasada yanlış ve eksik yöntemler uygulansa da içimize sinmeyen hiçbir uygulama müşterimize teslim edilmemiştir. Yön Epoksi Kalite Farkı Epoksi uygulaması dışarıdan bakıldığından gerçekten çoğu zaman çok basit bir uygulamaymış gibi gözükür. Hâlbuki inşaat alanında en fazla detayı ve bir o kadar da uygulamasında riski olan bir iştir. Çok fazla teknik detayı olan bir uygulamadır epoksi zemin uygulaması. Yalnız epoksi işi, uzman ekip ve kaliteli malzeme ile yapılması durumunda mükemmel sonuçlar çıkacaktır otaya. Epoksi uygulamasının en önemli ve püf noktalarının yoğunlaştığı aşaması ise hazırlık aşamasıdır. Zemin tutuculuğu çok önemlidir, zemin ne çok pürüzsüz ne de çok çukur olmalı. Kaygan olması epoksinin belli bir süre patlak vereceğini ve zeminden kopacağını gösterir. Çok çukurumsu olması ise zeminin çok sağlam olmadığını ve mukavemetinin düşük olduğunu gösterir. Bu da büyük eksikliktir. Zemin sağlam olmadığından her ne kadar macun çekilmiş olsa da zamanda ağır yüklerin sürekli hareket etmesi ile çatlaklıklar oluşacaktır. Bu yüzden epoksi uygulamalarında ilk kalite hedefimiz zeminin uzun ömürlü olmasıdır. Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlamak da ancak doğru yöntem, uzman ekip ve kaliteli ürün ile sağlanabilecektir. Müşteri memnuniyeti ancak bunlarla sağlanacaktır. Elbette çalışan mutlu ve memnun değil ise müşterinin de mutlu olması imkânsızdır. Bu yüzden mutluluk ve memnuniyet derecesi, çalışanlara sağlanan çalışma ortamına ve sürekli öğrenmeye bağlıdır. Bu konuda Yön Epoksi, tüm çalışanlarına en iyi çalışma ortamını sunmaktadır.

 

Yön Epoksi firması olarak, yapı ve inşaat sektöründe; epoksi zemin kaplama, self levelling, şap uygulamaları, zemin bakımı ve cilalama, eski epoksilerin bakım ve onarımı konusunda yapılabilecek en iyi hizmeti sunmaktayız. Multilayer Zemin Kaplama (Portakal Desenli) Self Levelling Zemin Kaplama (Düz ve Parlak Zemin) Epoksi Coating (Epoksi Boyama) Mortar Zemin Kaplama Granit Epoksi Kaplama Laminasyonlu Epoksi Kaplama Yaya-Forklift Yol Trafik Çizgileri Yönlendirme Okları Akrilik Epoksi Boya Tamir Bakım Onarım Zemin Parlatma ve Cilalama Terrazzo Epoksi Zemin Kaplama Su Bazlı Epoksi Boya Anti Statik Epoksi Kaplama Anti Bakteriyel Epoksi Kaplama Yön Epoksi Misyonu Tüm müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve epoksi uygulamalarımız ile katma değer sağlamak ilk amacımızdır. Yaptığımız uygulamaların uzun ömürlü olması ve yıllar sonra dahi işimizin arkasında durmamız her zaman asli görevimiz olmuştur.

Bizi Arayın