Epoksi Self Leveling

Epoksi Self Leveling Kendiliğinden yayılan, dayanıklı, az bakım gerektiren bir döşeme yüzeyi oluşturmak için beton zeminlere uygulanabilen bir tür epoksi zemin kaplamasıdır. Spesifik olarak, pürüzsüz, pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için eski çatlamış ve hasar görmüş beton zeminler üzerine kendiliğinden yayılan epoksi döşeme uygulanabilir. Bunun nedeni, uygulama sırasında epoksinin, beton zeminlerdeki çatlakları veya talaşları doldurmak üzere yayılmasıdır. Kendiliğinden yayılan epoksi self leveling döşeme, ticari, endüstriyel ve konut uygulamaları dahil olmak üzere birçok uygulamada kullanılabilir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstriler ve binalar için kendinden seviyeli epoksi döşememizi öneririz:

Üretim tesisleri Depolar

Mağazalarımız

Ticari Garajlar

Ticari Mutfaklar

Hastaneler

Uçak Hangarları

Atletik Döşeme

Eski, pis beton zeminlerinizi çekici ve uzun ömürlü bir yüzeye dönüştürecek bir döşeme çözümü arıyorsanız, Advanced Environmental Servisleri’nden kendinden tesviyeli epoksi döşeme uygulama hizmetlerimiz sizin için idealdir. Kendiliğinden Tesviye Epoxy Döşemenin Yararları Kendiliğinden düzlenen epoksi self leveling, döşemenin yüksek düzeyde estetik çekiciliğe, ayrıca aşınma direncine ve dayanıklılığa sahip olması gereken durumlar için idealdir. Epoksi self leveling, çok sayıda avantaj sunan son derece dayanıklı ve dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir; bu, ticari ve endüstriyel uygulamalardan konut uygulamalarına kadar her şey için idealdir. Kendinden tesviyeli epoksi self leveling seçmenin temel faydalarından bazıları şunlardır:

Yüksek çizilme ve darbe dayanımı
Kimyasal ve ısı direnci
Islandığında bile kaymaya dayanıklı
Parlak, çekici kaplama
Kolay temizlenebilir, pürüzsüz, kusursuz yüzey
Çekici, parlak renk seçenekleri
Çok yönlü uygulama için değişken kalınlıklar
Epoksi Zemin Kaplama Kullanmanın Yararları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kendiliğinden Tesviye Epoksi Kurulum Hizmetlerimiz
Kendinden Tesviye Epoksi | Endüstri Yapılarındaki Çalışma Alanlarını Tanımla

Advanced Environmental Services olarak, lider üreticilerden gelen dayanıklı epoksi zemin boyalarımızı kullanarak kendinden tesviyeli epoksi zemin kaplama uygulama hizmetleri sunuyoruz. Bu iki parçalı epoksi döşeme ürünü, yeni veya eski beton zeminlere uygulanabilen kendinden seviyeli bir epoksi kaplamadır. Kendiliğinden yayılan epoksi uygularken, profesyonel montajcılarımız ürünü eşit olarak uygulamak için özel silindirler kullanır. Bu epoksi döşeme sistemi daha sonra sertleşir ve pürüzsüz, dayanıklı bir yüzey haline gelir. Tecrübeli montajcılarımız tarafından yapıldığında komple kendinden tesviyeli epoksi zemin kaplama işlemi hızlı bir işlemdir.

Kendiliğinden yayılan epoksi self leveling ürünümüz, çeşitli renklerde mevcut olduğundan, epoksi döşemenizi kurarken, epoksi uygulayıcılarımız döşemenizde dekoratif tasarımlar veya desenler oluşturmak için bu farklı renkleri kullanabilirler. Farklı renkteki kendinden tesviyeli epoksi zemin kaplamalarını kullanarak şirket logonuzu bir döşeme tasarımına dahil edebiliriz. Son olarak, bu renkler üretim tesislerinde ve depolarda belirli çalışma bölgelerini ve güvenlik bölgelerini belirlemek için de kullanılabilir.

Ticari veya endüstriyel binanız için kendinden seviyeli epoksi self leveling kurulum hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bugün epoksi zemin uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Kendinden tesviyeli epoksi döşemenin yararları ve kullanımlarından bahsedebilir ve bu döşeme seçeneğinin sizin için uygun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca web sitemizdeki epoksi zemin kaplamaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

Bizi Arayın