3D Zemin Kaplama

3D Zemin Kaplama Öncelikle uygulanacak alanda zemin uygunluğu tespit ediliyor. Zemin uygulamaya hazır hale getirilip düzeltildikten sonra, katalog veya fotoğraf paylaşım sitelerinden seçilen ya da kendi çektiğiniz fotoğraf, özel teknikler ile hazırlandıktan sonra zemine aktarımı yapılmaktadır. Son aşama ise sağlığa zararsız solventsiz sıvının zemine kaplanması. Aşamalar arasındaki bekleme süresi hava şartlarına göre değişmektedir. Yaz mevsimlerinde 12 -24 saat kış mevsimlerinde bu süre iki katına çıkabilmektedir. Hazırlıklar yapıldıktan sonra ortalama 2-3 gün içinde zemin kullanıma hazır hale geliyor.

3d dekor zemin, muhteşem özellikler içermektedir. Polimerik foto zemin kaplamalarının bazı özelliklerini söyle sıralayabiliriz; Kullanılacağı ortamın dekorasyonuna göre içinde bulunduracağı renkleri, desenleri, logoları kullanıcı belirler ve tasarlar. Böylelikle kişiler kendi tasarımlarını sergilemiş ve ortama otantik bir hava katmış olurlar Yaptığımız 3 Boyutlu çalışmalar antibakteriyel özelliğiyle kullanıcıların sağlığı açısından önem arz etmektedir. Genellikle çoğu zamanını zemin üzerinde oynayarak geçiren çocuklar için çok önemli bir faktördür. Kullanılan alanlarda sıcak, tatlı ve güzel bir hava izlenimi bırakır.

Ortamda oluşan gürültülü seslerini absorbe ederek ses izolasyonunu ve ısı kayıplarına karşı yalıtım sağlar. 3 Boyutlu Zemin ve duvar kaplamaları, Ev, Ofis, Hastane, Okul, Restoran, Spa, Havuz ve güzellik merkezi gibi fayans kullanılabilen tüm mekânlara 3 boyutlu zemin kaplama uygulayarak yaşam alanlarınızda farklı tasarımlardan oluşan derinlikler katmak için uygulanan eşsiz bir tasarımdır. 3d Zemin uygulanmasında istediğiniz görselin üzerine uygulanan şeffaf polimer esaslı kimyasallar sayesinde darbelere karşı korunaklı hale gelmektedir.

Nemli, ıslak veya kuru yüzeylere uygulanabilmekte olup, dilediğinizde zaman sökülme imkânına da sahiptir. Üstün teknoloji ile geliştirdiğimiz farklı komponentlardan elde edilen özel kimyasal ile 3 Boyutlu Zemin kaplama, Dünyada ve Türkiye de hızla yayılan, sonsuz renk alternatifiyle sıradan baskı teknolojisinden çok daha yüksek çözünürlük sunan modern bir dekorasyon uygulamasıdır. 3boyutlu epoksi zemin kaplamaları antibakteriyeldir.

Yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir. Renklerinde atma ya da solma olmaz Sınırsız güzellikte renkleri içinde barındıran, binlerce fotoğraftan oluşan görselleri üç boyutlu zemin kaplama sistemi sayesinde bulunduğunuz ortamda istenilen duvar ve zeminlerinde kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz malzemeler antibakteriyel olup, kullanıcıların sağlığı ve alerjik hastalıkları olan kişiler açısından oldukça önemlidir. Sağlamlık, çizilmeye – kırılmaya dayanıklılık anlamında uygulamalarımızı görünce aklınızdaki tüm soru işaretleri kalkacaktır. Banyonuz pırıl pırıl denize, mutfağınız cennet bahçelerine, salonlarınız doğa manzarasına bürünüyor. 3 Boyutlu Dekor ile ofisiniz, eviniz, asansörünüz, mutfağınız ve eşsiz görsellikle büyülü bir ortama dönüşüyor. Bildiğimiz fayans ve parkelerin dışında farklılık arıyorsanız, bu sıradan malzemeler size sıkıcı geliyor ve farklılık olmasını istiyorsanız, 3 boyutlu zemin kaplamalar isteklerinizi fazlasıyla karşıladığı gibi görenleri hayretler içinde bırakıyor. Hal böyleyken iç dekorasyonda 3 Boyutlu epoksi zemin kaplamalar ile üçüncü boyutu ayaklarınız altına vermiş oluyoruz.

Banyo, mutfak ve antrelerde Üç boyutlu tasarımlar iç mekânlarda istenilen her yüzeye uygulanabilmektedir. Evlerde antre, banyo, mutfak ve odalarınızın zeminlerinde, ofislerde ise antre girişi ve koridor zeminlerinde yani değişimine ihtiyaç duyulan her yere bu 3 boyutlu epoksi zemin tasarımlar rahatlıkla uygulanmaktadır.

 

Evlerde, genellikle ıslak zeminlerde deniz, doğa ve kumsal gibi görseller tercih edilmektedir. İşyerleri ve ofislerde ise en çok tercih edilen firmanın iştigal konusuna göre istekler olabildiği gibi firmalar logolarını da zemin çalışması yaptırabiliyor. Kişiye özel uygulamalar ile çektiğiniz yüksek çözünürlüklü herhangi bir manzara fotoğrafını odanızın zeminine ya da mutfak dolaplarınıza veya paneline uygulatabilirsiniz

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

Bizi Arayın