3D Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Öncelikle uygulanacak alanda zemin uygunluğu tespit ediliyor. Zemin uygulamaya hazır hale getirilip düzeltildikten sonra, katalog veya fotoğraf paylaşım sitelerinden seçilen ya da kendi çektiğiniz fotoğraf, özel teknikler ile hazırlandıktan sonra zemine aktarımı yapılmaktadır. Son aşama ise sağlığa zararsız solventsiz sıvının zemine kaplanması. Aşamalar arasındaki bekleme süresi hava şartlarına göre değişmektedir. Yaz mevsimlerinde 12 -24 saat kış mevsimlerinde bu süre iki katına çıkabilmektedir. Hazırlıklar yapıldıktan sonra ortalama 2-3 gün içinde zemin kullanıma hazır hale geliyor.
3d dekor zemin, muhteşem özellikler içermektedir. Polimerik foto zemin kaplamalarının bazı özelliklerini söyle sıralayabiliriz;
Kullanılacağı ortamın dekorasyonuna göre içinde bulunduracağı renkleri, desenleri, logoları kullanıcı belirler ve tasarlar. Böylelikle kişiler kendi tasarımlarını sergilemiş ve ortama otantik bir hava katmış olurlar
Yaptığımız 3 Boyutlu çalışmalar antibakteriyel özelliğiyle kullanıcıların sağlığı açısından önem arz etmektedir. Genellikle çoğu zamanını zemin üzerinde oynayarak geçiren çocuklar için çok önemli bir faktördür.
Kullanılan alanlarda sıcak, tatlı ve güzel bir hava izlenimi bırakır. Ortamda oluşan gürültülü seslerini absorbe ederek ses izolasyonunu ve ısı kayıplarına karşı yalıtım sağlar.

3 Boyutlu Zemin ve duvar kaplamaları, Ev, Ofis, Hastane, Okul, Restoran, Spa, Havuz ve güzellik merkezi gibi fayans kullanılabilen tüm mekanlara 3 boyutlu zemin kaplama uygulayarak yaşam alanlarınızda farklı tasarımlardan oluşan derinlikler katmak için uygulanan eşsiz bir tasarımdır.

3d Zemin uygulanmasında istediğiniz görselin üzerine uygulanan şeffaf polimer esaslı kimyasallar sayesinde darbelere karşı korunaklı hale gelmektedir. Nemli, ıslak veya kuru yüzeylere uygulanabilmekte olup, dilediğinizde zaman sökülme imkanına da sahiptir.

Üstün teknoloji ile geliştirdiğimiz farklı komponentlardan elde edilen özel kimyasal ile 3 Boyutlu Zemin kaplama, Dünyada ve Türkiye de hızla yayılan, sonsuz renk alternatifiyle sıradan baskı teknolojisinden çok daha yüksek çözünürlük sunan modern bir dekorasyon uygulamasıdır.

3boyutlu epoksi zemin kaplamaları Antibakteriyeldir. Yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir. Renklerinde atma ya da solma olmaz

Sınırsız güzellikte renkleri içinde barındıran, binlerce fotoğraftan oluşan görselleri üç boyutlu zemin kaplama sistemi sayesinde bulunduğunuz ortamda istenilen duvar ve zeminlerinde kullanabilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz malzemeler antibakteriyel olup, kullanıcıların sağlığı ve alerjik hastalıkları olan kişiler açısından oldukça önemlidir. Sağlamlık , çizilmeye – kırılmaya dayalınıklılık anlamında uygulamalarımızı görünce aklınızdaki tüm soru işaretleri kalkacaktır.

Banyonuz pırıl pırıl denize, mutfağınız cennet bahçelerine, salonlarınız doğa manzarasına bürünüyor. 3 Boyutlu Dekor ile ofisiniz, eviniz, asansörünüz, mutfağınız ve eşsiz görsellikle büyülü bir ortama dönüşüyor.

Bildiğimiz fayans ve parkelerin dışında farklılık arıyorsanız, bu sıradan malzemeler size sıkıcı geliyor ve farklılık olmasını istiyorsanız, 3 boyutlu zemin kaplamalar isteklerinizi fazlasıyla karşıladığı gibi görenleri hayretler içinde bırakıyor. Hal böyleyken iç dekorasyonda 3 Boyutlu epoksi zemin kaplamalar ile üçüncü boyutu ayaklarınız altına vermiş oluyoruz.

Banyo, mutfak ve antrelerde Üç boyutlu tasarımlar iç mekanlarda istenilen her yüzeye uygulanabilmektedir. Evlerde antre, banyo, mutfak ve odalarınızın zeminlerinde, ofislerde ise antre girişi ve koridor zeminlerinde yani değişimine ihtiyaç duyulan her yere bu 3 boyutlu epoksi zemin tasarımlar rahatlıkla uygulanmaktadır. Evlerde, genellikle ıslak zeminlerde deniz, doğa ve kumsal gibi görseller tercih edilmektedir. İşyerleri ve ofislerde ise en çok tercih edilen firmanın iştigal konusuna göre istekler olabilidiği gibi firmalar logolarını da zemin çalışması yaptırabiliyor. Kişiye özel uygulamalar ile çektiğiniz yüksek çözünürlüklü herhangi bir manzara fotoğrafını odanızın zeminine ya da mutfak dolaplarınıza veya paneline uygulatabilirsiniz

Epoksi Ömrü ve Fiyatı Ne Kadardır?

Epoksi zemin kaplama sistemleri zemin kaplama sistemlerinde ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü olmasını isteyen tüketiciler için tasarlanmıştır. Bu kaplama sistemlerinin üretiminde özel reçine ve sertleştirici kimyasallar bulunmaktadır. Bu sertleştirici maddelerepoksi zeminin oldukça dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Epoksi zeminkaplama sistemleri ile sizde kazanacaksınız. Bu sistemler pürüzsüz yapıya sahiptir. Bu sebeble oldukça rahat temizlenebilmektedir. Antibakteriyel özelliği sayesinde mikropların yüzey üzerinde taşınmasını engellemektedir. İnsanların yoğun olarak kullandığı alanlarda epoksi zemin kaplama sistemleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu alanlarda yük trafiği fazla olduğundan dolayı epoksi zemin sayesinde zemin oldukça dayanıklı hale gelmektedir.

epoksi zemin kaplama, 3 boyutlu zemin kaplama, epoxy uygulama, ürün, malzeme, bayilik ankara, istanbul, izmir antalya, mersin, adana, kayseri, tekirdağ, çerkezköy, edirne, bursa, balıkesir, konya, kayseri, muğla, Epoksi zemin kaplama, Epoksi zemin boyası, Epoxy fiyatları, Epoxy yapıştırıcı, sahibinden solüsyon, şeffaf zemin kaplama, 3 boyutlu zemin kaplama, 3d kaplama, epoksi zemin kaplama renkleri, epoksi zemin kaplama video, epoksi zemin kaplama nasıl yapılır, epoksi zemin kaplama fiyat, epoksi zemin kaplama cesitleri, epoksi zemin kaplama m2, yol çizgi boyası fiyatları, dyo yol çizgi boyası, yol çizgi makinası, yol çizgi boyası uygulaması, yol çizgi boyası yapan firmalar, yol çizgi boyası tineri, yol çizgi boyası nasıl çıkar, yol çizgi boyası makinası, yol çizgi boyası fiyatları yol çizgi boyası yapan firmalar, epoksi zemin kaplama reçine, epoksi zemin kaplama teknik şartnamesi, epoksi zemin kaplama nedir, oto, free, download, tv, w, movies, photos, new, izle, fragman, car, spor, Epoksi kaplama fiyatları, poliüretan kaplama, epoksi ustası, epoksi fiyatı, epoksi poliüretan, epoksi reçineler, zemin epoksi kaplama, epoksi boyalar, Endüstriyel zemim, Epoxy, Dekoratif zemin kaplaması, huntsman, ciba, self levelling, hijyen, epoxy coating, zemin boyası, haccp, tamir harçları, asitlere dayanım, kimyasal dayanım, kaplama, içme suyu tankı, 3d oyunlar, gıda, sağlık, havaalanı, kalıp, otomotiv, matbaa, otopark, meyve suyu, kalıp, hastane, duvar, beton, derz tamiri, spor, euro, dollars, dolar, web, servis, new, facebook, video, com, for sale, hause, istanbul, Turkey, maps, radio, twitter, youtube, hotmail, software, color, derz dolgusu, epoksici

Bu sistemler ile Türkiye yaklaşık 15 yıl önce tanışmıştır. Bu geçen sürede teknolojinin de gelişmesiyle inşaat sektörü tarafından oldukça olumlu karşılanmıştır. Epoksi sistemleri uzun ömrü sayesinde kendini bu süre içinde ödeyebilmektedir. Epoksi zeminleri sayesinde firma sahipleri ekonomik anlamda firmaların yanındadır. Zeminlerde ne kadar fazla kaliteli malzeme kullanılırsa işletmelerin ilerki süreçlerde bu zemine yapacakları harcamalarda kontrol altına alınmış olacaktır.

Sizler de epoksi zeminin kaplama sistemleri ile tanışın diğer kaplama zeminler ile arasında olan farkı daha rahat görebilirsiniz. Epoksi fiyatları, epoksi zemin kaplama fiyatları, epoksi boya fiyatları

Epoksi

Epoksi kaplamalar ve epoksi boyalar günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Epoksi nedir sorusunun cevabı şu şekildedir. Epoksi bir reçinedir ve sıvı halde yüzeye uygulaması yapılır. Gerekli durumlarda üst üste uygulama yapılabilir. Kuruduktan sonra mukavemeti artar. Kimyasallara karşı direnci oldukça fazladır. Asit ve baz bulunan ortamlara karşı da dirençlidir. Epoksi kaplamaların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Bu sayede uzun uzun uğraşmak zorunda kalmadan temizliğini yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Epoksi kaplamalar oldukça hijyeniktir. Anti bakteriyel özellik gösterdiği için üzerinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da üreyemez. Epoksi kaplamalar korozif ortamlara karşı da dayanıklıdır.
Epoksi nedir diye merak ediyorsanız epoksi kaplamalar bunun en iyi örneğidir. Epoksi kaplamalar tozuma yapmaz. Bu sebeple tozumanın olmaması gereken ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Epoksi kaplamalar hastane, ev, fabrika ve buna benzer pek çok ortamda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Epoksi kaplamaların renk skalası da oldukça geniştir. Bu sebeple hangi rengi istiyorsanız kolaylıkla boyatabilirsiniz. Epoksi kaplama yaptırdıktan sonra renginden sıkılırsanız rengini değiştirebilirsiniz.

Epoksi nedir sorusunun basit cevabı epoksi reçine formunda bir malzemedir. Epoksi kaplama yapılacak yerin kir yağ ve tozdan arındırılmış olması gerekmektedir. Yüzeyde pürüzler var ise bu pürüzler giderilmelidir. Çünkü bu tarz yabancı oluşumlar epoksinin yüzeyle tamamen birleşmesini engeller ve bazı sıkıntılara sebep olabilir. Epoksi kaplamaların su geçirmeme özelliği de bulunmaktadır. Dekoratif modelleri de olduğu için estetik açıdan da tercih edilmektedir